Hakkımızda

Şirketimiz 1988 yılında Konya’da Durmaz Genel Gıda A.Ş. adıyla kurulmuş olup 1997 yılına kadar faaliyetlerine gıda sektöründe devam etmiştir. 1998 yılında Can Durmaz Otomotiv Kimya Toprak Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak ünvanını değiştirerek faaliyetlerine Lastik, Akü, Jant, V Kayışı, Sanayi Zincirleri, Kasnak, Rulman Yatakları, Sanayi Dişlisi ve Bant Kayışları toptan ve perakende satışı devam etmeye başlamıştır.

Şirketimiz YOKOHAMA lastikleri Konya, Karaman, Aksaray bölge bayisi olup bununla birlikte GOODYEAR Lastikleri toptan ve perakende satışı, yine PETLAS ve FALKEN lastiklerinin bayiliğini de yapmaktadır.

TURBO AKÜ Konya, Karaman ve Aksaray bölge bayiliği şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Bunun yanı sıra EXPOTECH, BANDO ve SUPER V Kayışlarının, Sanayi ve Biçer Döver Kayışlarının toptan ve perakende satışını da yapmaktadır.

Sanayi ve Değirmen Malzemeleri olarak kullanılan Kasnak, Zincir, Dişli, Kaplin, Rulman Yatakları toptan satışları da şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Taşıyıcı Bantları ve Patoz Kayışları üreten Bantsan ve Kale Kayışlarının Konya Bayiliği de şirketimiz tarafından yapılmaktadır.

Şirketimiz aile şirketi olup kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanlığı Süleyman Okur tarafından yürütülmektedir. Şirketimiz 9 personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.